fbpx

Firma prowadzi działalność nieprzerwanie od 1992 roku. W tym czasie wykonaliśmy ponad 400 projektów, z których niemal wszystkie zakończyły się realizacjami. Miarą zadowolenia z naszych usług jest fakt zlecania przez szereg klientów od kilku do kilkunastu kolejnych prac.

Jesteśmy firmą rodzinną. Wraz z zatrudnionymi pracownikami, w różnych okresach pracowało w niej do 9-ciu osób. Członkowie zespołu doświadczenie zawodowe zdobywali w kraju i za granicą (Republika Południowej Afryki, Irlandia).

W naszej pracy kierujemy się następującymi zasadami:

Projektujemy elastycznie. Unikamy podejścia szablonowego na rzecz dostosowania się do zastanych warunków. Nie kierujemy się jednym stylem estetycznym. Nie narzucamy rozwiązań współczesnych ani tradycyjnych lecz dobieramy te, które najlepiej pasują w danej sytuacji.

Projektujemy ekonomicznie. Proponujemy rozwiązania atrakcyjne lecz nieskomplikowane, dające oszczędności w budowie i utrzymaniu budynku. Unikamy kosztownych pomysłów forsowanych na siłę. Zamiast tego wykorzystujemy na korzyść projektu zastane zalety (a nawet pozorne wady) działki lub budynku.

Projektujemy indywidualnie. Staramy się by nasze realizacje były niepowtarzalne a jednocześnie dopasowane do potrzeb klienta, miejsca w którym powstają (krajobrazu) i sąsiedniej zabudowy.

Nie obawiamy się mieć własnego zdania. O gustach … dyskutujemy. Sukces upatrujemy w dobrej współpracy z klientem, opartej na wzajemnym zrozumieniu. Zgłaszane pomysły analizujemy i przedstawiamy ich ocenę, opartą na naszej wiedzy i doświadczeniu. Dostrzegając potencjał – włączamy je do projektu. Przewidując wątpliwy efekt – przestrzegamy. Widząc zagrożenia – odradzamy.

Nie konkurujemy najniższą ceną lecz jakością. Dobry projekt daje oszczędności w realizacji często wielokrotnie przekraczające wyższą kwotę projektu. Dodatkowo ogranicza możliwość wystąpienia wątpliwości w czasie budowy czy generowania nieprzewidzianych kosztów dodatkowych.